Субота, 31.07.2021, 22:30
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Броварська районна вечірня ЗОШ ІІ - ІІІ ступенів

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 320
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Звітність

  САМОАНАЛІЗ 2014 - 2015 н.р.

  САМОАНАЛІЗ  2015 - 2016 н.р.

  ЗВІТ 2018-2019н.р.

  Звіт

  директора Комунального закладу «Броварська районна вечірня

  загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання

  Броварського району Київської області»

  Комунальний заклад «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області» - є загальноосвітнім навчальним закладом, що заснований на спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району (далі – навчальний заклад). Це навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів, що забезпечує реалізацію права громадян на освіту, які з певних причин не мають можливості здобувати загальну середню освіту в школах з денною формою навчання.

  Основними формами освітнього процесу є заочна, екстернатна та з використанням технологій дистанційного навчання.

  Навчальний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, вимогами Концепції загальної середньої освіти, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти, Положенням про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти та Статутом закладу.

  У навчальному закладі створено всі умови для здобуття відповідної освіти всім бажаючим, незважаючи на місце проживання та вік. Навчально-консультативні пункти (далі – НКП) навчального закладу розміщені при денних загальноосвітніх школах в селищах міського типу Велика Димерка та Калинівка, селах Богданівка, Княжичі, Плоске, Погреби, Требухів, Шевченкове. Дане розміщення НКП зумовлене зручністю доїзду, що є важливою складовою надання освітніх послух та залежить від існуючих інфраструктурних умов, матеріально-технічного забезпечення шкіл та фінансової спроможності здобувачів освіти.

  В 2018 – 2019 навчальному році навчальний заклад надавав освітні послуги жителям району, громадянам з окупованих територій України та учасникам АТО. У навчальному закладі на 1 вересня навчалося 309 учнів, а на кінець навчального року 323 учнів. З них: 125 учнів від 14 до 18 років, 198 – від 19 років і більше.

  Педагогічний колектив навчального закладу складався з 45 учителів-консультантів, з них: 11 - постійних працівників та 34 - сумісників. За фаховим рівнем всі вчителі вищої категорії. Педагогічні працівники постійно удосконалюють свій професійний рівень. У 2018-2019 навчальному році було відвідано заняття обласної педагогічної студії з теми: «Використання арт-педагогічних методик в освітньому процесі ЗЗСО»; VI Всеукраїнський форум сім’ї; вчителі брали участь у ІІ Міжнародній науково – практичній конференції: «Коучинг в освіті: від реформи до еволюції».

  Структурою навчального року передбачено два семестри, осінні, весняні і зимові канікули. Навчально-консультативні пункти працюють за розкладом, що передбачає два дні занять на тиждень та дві сесії протягом навчального року. За таким режимом працюють Великодимерський НКП, Княжицький НКП, Требухівський НКП, Плосківський НКП, Шевченківський НКП. За триденним робочим тижнем - Богданівський НКП, Погребський НКП, Калинівський НКП. Режим роботи визначається з урахуванням бажань учнів та затверджується директором навчального закладу.

  Виховна робота в навчальному закладі покладена на соціального педагога, психолога та завідуючих навчально - консультативними пунктами.

  Одним із основних напрямків виховної роботи є патріотичне виховання молоді.

  У 2018-2019 навчальному році серед здобувачів освіти навчального закладу були учні соціально-незахищених категорій: діти-сироти – 5 осіб; діти, що постраждали від аварії на ЧАЕС - 1 особа, діти з багатодітних сімей - 6 осіб, учні, переміщені з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО – 4 особи. Учасники АТО – 3 особи.

  Учням соціально - незахищених категорій надається лише консультативна допомога.

  У 2018-2019 навчальному році 79 учнів отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту, з яких 25 за екстернатною формою навчання, та 17 учнів – свідоцтва про базову загальну середню освіту, 5 з яких за екстернатною формою навчання. В цьому навчальному році планується випустити 91 учень.

  Навчальний заклад – це школа трудової молоді. 90% учнів працевлаштовані.

  Було видано 3 дубліката про повну загальну середню освіту. Два учня отримали підтвердження про базову середню освіту в зв’язку з проживанням та навчанням в Донецькій області м. Терез, на сьогоднішній день відправлено документи в Департамент Освіти на виготовлення свідоцтва по базову середню освіту для подальшого навчання в 10 класі.

  Учні навчального закладу брали участь у зовнішньому незалежному оцінюванню для подальшого вступу до вищих навчальних закладів. Хоча, на відміну від учнів денних шкіл, вони мають право не здавати ЗНО.

  Четверо учнів продовжили своє навчання в Польщі. До вищих навчальних закладів вступило 3 учнів, коледжів – 6 учнів, професійних ліцеїв – 10 учнів. Працевлаштувалися – 49 учнів. У декретній відпустці – 7 осіб.

  Навчальний заклад не має власної будівлі. Укладені угоди з денними загальноосвітніми закладами дають змогу проводити уроки хімії, біології, фізики та інформатики в кабінетах денних загальноосвітніх шкіл.

  Джерелом фінансування школи є освітня субвенція з державного та місцевого бюджету. Платних послуг навчальний заклад не надає.

  Фонд заробітної плати навчального закладу з освітньої субвенції на 2018 рік згідно з кошторису виділено 3 230 490 грн., використано – 2 712 127 грн.

  З місцевого бюджету згідно з кошторису виділено 168 296 грн., з них:

  • на заробітну плату техперсоналу кошторисом передбачено 139 596 грн, а виділено 118 391 грн.
  • оплата теплопостачання – 11 000 грн.
  • оплата водопостачання та водовідведення – 800 грн., використано – 416 грн.
  • оплата електроенергії – 2 900 грн.
  • на канцелярське приладдя у 2018 році було виділено 5 000 грн, а витрачено 4 972,28 грн.
  • на заправку катриджів та обслуговування комп’ютерної техніки виділено 9 000 грн., використано – 2000 грн.

  Досягнення КЗ «Броварська районна вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області»:

  • учні брали участь в ЗНО;
  • три учня здобувають освіту у вищих навчальних закладах;
  • вчителі та учні навчального закладу активно беруть участь у благодійних акціях «Допомога ближньому»;
  • навчальний заклад тісно співпрацює з організацією Червоного хреста та двічі на рік передає одяг та іграшки для дітей соціально – незахищених категорій; громадською організацією «Ла Страда - Україна»; Українським фондом «Благополуччя дітей»; СОС – Дитяче містечко; Броварською ЦРЛ; Службами у справах дітей Броварської міської ради та Броварського району.
  • соціальний педагог та практичний психолог разом з учнями беруть участь у різноманітних заходах, що пропонує районний методичний центр психологічної служби. У 2018-2019 навчальному році було проведено тематичні заходи приурочені Всесвітньому дню запобігання самогубству; «16 днів проти насильства»; Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, Туберкульозом, Міжнародному дню боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок; Європейському дню боротьби з торгівлею людьми; протидії булінгу в освітньому середовищі; вшануванню ліквідаторів аварії на ЧАЕС; Дню пам’яті та примирення; проходили традиційні заходи присвячені профорієнтації наших учнів.
  • соціальним педагогом та практичним психологом було проведено районний майстер-клас для психологів та соціальних педагогів Броварського району з тему «Надання першої психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях».

  Всі тематичні заходи, заняття, поїздки і робота навчального закладу висвітлена на сайті школи та сторінці у Facebook.

  Директор Комунального закладу

  «Броварська районна вечірня

  загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів

  із заочною формою навчання

  Броварського району Київської області» Л.О. Ткаченко

   

   

  ЗВІТ 2017-2018н.р.

  директора Комунального закладу «Броварська районна вечірня

  загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання

  Броварського району Київської області»

  Комунальний заклад «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області» - є загальноосвітнім навчальним закладом, що заснований на спільній власності територіальних громад сіл та селищ Броварського району (далі – навчальний заклад).

  Навчальний заклад надає можливість громадянам району здобути як базову, так і повну загальну середню освіту.

  Навчальний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти, вимогами Концепції загальної середньої освіти, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про вечірню школу, Положенням про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах та Статутом закладу.

  У навчальному закладі створено всі умови для здобуття відповідної освіти всім бажаючим. Навчально-консультативні пункти (далі – НКП) навчального закладу розміщені при денних загальноосвітніх школах в селищах міського типу Велика Димерка та Калинівка, селах Богданівка, Княжичі, Плоске, Погреби, Требухів, Шевченкове. Дане розміщення дає змогу бажаючим жителям району здобути відповідну освіту.

  В 2017 – 2018 навчальному році навчальний заклад обслуговував жителів району та надавав освітні послуги громадянам з окупованих територій України та учасникам АТО. У навчальному закладі навчалося 318 учнів.

  Педагогічний колектив навчального закладу складався з 43 учителів-консультантів з яких 12 - постійні працівники та 31 - сумісники. За фаховим рівнем всі вчителі вищої категорії. Педагогічне звання "Вчитель-методист" мав один вчитель, "Старший учитель" – два вчителі.

  Структурою навчального року передбачено два семестри, осінні, весняні і зимові канікули. Навчально-консультативні пункти працюють за розкладом, що передбачає два дні занять на тиждень та дві сесії протягом навчального року. За таким режимом працюють Великодимерський НКП, Калинівський НКП, Княжицький НКП, Требухівський НКП, Плосківський НКП, Шевченківський НКП. За триденним робочим тижнем - Богданівський НКП та Погребський НКП. Режим роботи визначається з урахуванням бажань учнів та затверджується директором навчального закладу.

  Навчальний заклад здійснює заочну, екстернатну та дистанційну форми навчання.

  Виховна робота в навчальному закладі покладена на завідуючих навчально-консультативними пунктами.

  Одним із основних напрямків виховної роботи є патріотичне виховання молоді.

  У 2017-2018 навчальному році серед учнів навчального закладу були учні соціально-незахищених категорій: діти-сироти – 3 особи, діти, що постраждали від аварії на ЧАЕС - 2 особи, діти з багатодітних сімей - 3 особи, учні, переміщені з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО – 3 особи . Учасники АТО – 3 особи.

  Учням соціально-незахищених категорій надається лише консультативна допомога.

  Навчальний заклад – це школа трудової молоді. 90% учнів працевлаштовані.

  У 2017-2018 навчальному році 86 учнів отримали атестати про повну загальну середню освіту, з яких 18 на екстернатній формі навчання,та 18 учнів – свідотства про базову загальну середню освіту, 5 з яких на екстернатній формі навчання.

  Було видано 2 дубліката  про повну загальну середню освіту.

  Учні навчального закладу брали участь в зовнішньому незалежному оцінюванню. За рейтингом шкіл Київської області за підсумками ЗНО – 2017 року навчальний заклад зайняв 384 місце з 483 навчальних закладів.

  Два учня продовжили своє навчання в Польші. У вищі навчальні вузи вступило 4 учня. Коледжі – 8 учнів. Професійні ліцеї – 6 учнів. Працевлаштувалися – 64 учня. В декретній відпустці – 2 дівчини.

  Навчальний заклад не має власної будівлі. Укладені угоди з денними загальноосвітніми закладами дають змогу проводити уроки хімії, біології, фізики та інформатики в кабінетах денних загальноосвітніх шкіл.

  Джерелом фінансування школи є освітня субвенція з державного бюджету. Платних послуг навчальний заклад не надає.

  • заробітної плати навчального закладу за 2017 рік становив 1 млн. 757 тис.452 грн.

  Оплата комунальних послуг у 2017 році становила 11тис.876грн.

  На канцелярське приладдя у 2017 році було витрачено 5 тис. грн..

  Досягнення КЗ «Броварська районна вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області»:

  - учні брали участь в ЗНО;

  - за рейтингом шкіл Київської області за підсумками ЗНО-2017 року навчальний заклад зайняв 384 місце з 483 навчальних закладів;

  - два учня здобувають вищу освіту в Польщі;

  - чотири учня здобувають освіту у вищих навчальних вузах.

  - вчителі та учні навчального закладу активно беруть участь у благодійних акціях «Допомога ближньому». Навчальний заклад тісно співпрацює з організацією Червоного хреста та двічі на рік передає одяг та іграшки для дітей соціально – незахищених категорій;

  - соціальний педагог та практичний психолог проводили в НКП тематичні заходи – «16 днів проти насилля», ВІЛ/СНІД, торгівля людьми, суїцид.

   

  Завданнями навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік є:

  - долучення до участі у масових заходах учнів-екстернів з окупованої території та учасників АТО;

  - залучення більшої кількості учнів до здавання зовнішнього незалежного оцінювання;

  - посилення співпраці з Броварським міськрайонним центром зайнятості;

  - налагодження співпраці з медичними установами району, Броварським відділом поліції, соціальними службами Київської області.